Menu
Your Cart

Hakkımızda

Sadrazam Hediyelik olarak, el emeği sanatsal dekorasyon ve hediyelik ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Geleneksel el sanatları birikimini, dijital tasarım ve son teknoloji ile harmanlayan ekibimizle, kendi üretimimiz ürünlerimizi her geçen gün geliştiriyor ve kültürel zenginliklerimizi ürünlerimiz vasıtasıyla ülkemize ve dünyamıza tanıtıyoruz.

Sanatı, el işçiliğini ve kültürel mirasımızı merkeze alan bir felsefeyle, yurtiçinden ve yurtdışından müşterilerimize ‘niş’ ürün tedarik ediyoruz. Gün geçtikçe, yeni sanatsal ürün tasarımlarımız ile estetik hediyelik çıtasını yükseltiyor; sektördeki sanat, tasarım ve estetik anlayışının ilerlemesine öncü oluyoruz.

Bir hediyelik eşya şirketi olarak, teknoloji ve ticaretin sanat ve kültür üzerinde yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz. Bu nedenle son teknoloji kullanarak ürettiğimiz ürünleri, kültürel hizmette bulunan hediyelik mağazalarına katkıda bulunmak için çeşitli destekler sağlıyor ve işlerini büyütme fırsatı sunuyoruz.

 

Vizyonumuz:

Geleneksel ile modern sanatı, teknoloji ve dijital tasarım ile sentezleyerek, Hediyelik Eşya sektörünün kültürel ve estetik öncüsü olmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimize kaliteli malzeme ve özenli tasarım tedarik ederek, “Çok yaşa Sadrazam Hediyelik” diye düşünmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Sitemizde işlevsel ve kalteli bir alışveriş deneyimi sunmak için çerezler ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Çerezler Politikamız