Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri

Perakende Siparişler için Teslimat Politikamız:

·       Web sitemizden alışveriş yapan Perakende ve Misafir müşterilerimiz ürünü mağazamızdan teslim alabilir. Mağazadan teslim almak için herhangi bir kargo ücreti uygulanmaz.  

·       Türkiye içine kargo gönderimi yapılacak siparişler, Sürat Kargo firması ile gönderilir.

·       Türkiye içi kargo, 400₺ ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir.

·       Türkiye içine kargo ile gönderilecek siparişlerde, iş günleri saat 12:00’den önce oluşturulan siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 12:00’den sonra veya tatil günlerinde oluşturulan siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

·       Yurt dışına kargo gönderimi PTT Posta, FedEx, DHL veya UPS ile müşterinin isteğine ve konumuna göre planlanarak yapılır.

·       Ürünler kargoda hasar görmeyecek uygun şekilde paketlenir. Taşıma esnasında üründe hasar oluşması halinde yeni ürün gönderilir.

·       Ürünleri teslimat süresi teslimat adresine ve kargo şirketinin o dönedeki yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. O nedenle kesin bir teslimat süresi verilememektedir. Genelde Yurtiçi Teslimatları 3 iş günü içinde, Yurtdışı teslimatları 10 iş günü içinde sağlanmaktadır.

 

Toptan Siparişler için Teslimat Politikamız:

·       Web sitemizden alışveriş yapan Toptan müşterilerimiz, siparişleri hazırlanınca mağazamızdan doğrudan teslim alabilir veya kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilmesini talep edebilir.

·       Kargo ile gönderilmesi istenen ürünler, zarar görmeyecek en uygun şekilde paketlenerek kargoya teslim edilir. Paketleme için ekstra bir ücret talep edilmez. Kargoda hasar gören ürünler olur ise yenisi ile değişim yapılır.

·       Talep edilirse, İstanbul Avrupa yakasında, gün ve zamanı önceden kararlaştırılarak, istenilen bir noktaya ücretsiz olarak tarafımızca teslim edilebilir.

·       Yurt dışı gönderimler için müşterimizin istediği bir lojistik firması ile gönderim sağlanır. Yurt dışı gönderim masrafları alıcıya aittir.

Sitemizde işlevsel ve kalteli bir alışveriş deneyimi sunmak için çerezler ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Çerezler Politikamız